dystrybutor
logowanierejestracja

Aktualności

Reklama

Reklama

Reklama pojawiła się w czasopiśmie "Pływalnie i baseny"

czytaj więcej »

» data publikacji: 22 Listopad 2010

Nowe publikacje

Nowe publikacje

  Publikacja pojawiła się w w czasopiśmie "Pływalnie i baseny" w dziale zatytułowanym "Na rynku". Więcej w dziale  publikacje

czytaj więcej »

» data publikacji: 16 Lipiec 2010

Nowa seria mozaiki Ezarri Space

Nowa seria mozaiki Ezarri Space

Zapraszamy do zapoznania się z kolejną nowością wprowadzoną na rynek przez firmę EZARRI – serią SPACE. Wszystkie kolory będą dostępne na rynku polskim od września 2009.

czytaj więcej »

» data publikacji: 24 Luty 2010

Spotkanie użytkowników systemu dozowania Easiflo

W dniach 4-5 maj w Złotym Potoku odbyło się I Ogólnopolskie Spotkanie użytkowników systemu dozowania Easiflo. W sympozjum zorganizowanym przez firmy CTM Sp. z o.o i Arch Chemicals uczestniczyli użytkownicy systemu z całej Polski.

Podczas spotkania głos zabrał Kolia Zerguini, dyrektor handlowy Arch Chemicals, który przedstawił historię firmy, jej specyfikę i zakres działania. Szkolenie połączone z dyskusją , będące głównym celem sympozjum, poprowadził Alan Jones dyrektor techniczny Arch Chemicals. Poruszył on tematy związane z eksploatacją systemu dozowania Easiflo, przedstawił plan jego udoskonalenia oraz zajął się problematyką zarządzania wodą basenową przy użyciu produktów hth uwzględniającą zanieczyszczenia, dezynfekcję, filtrację, a także zagadnienia kontroli i analizy wody.

Ostatnim punktem sympozjum było wystąpienie Pawła Badury - dyrektora MOSiR w Nowym Sączu, który podzielił się swoimi spostrzeżeniami i doświadczeniami w pracy z produktami hth. Wszyscy uczestnicy spotkania mieli możliwość aktywnego udziału w dyskusji na tematy związane z technologią i uzdatnianiem wody basenowej. I ogólnopolskie spotkanie użytkowników systemu dozowania Easiflo zakończyła impreza integracyjna z wieloma atrakcjami.

czytaj więcej »

» data publikacji: 28 Styczeń 2010

CTM na targach EUROEXPO w Lyon

CTM na targach EUROEXPO w Lyon

W dniach 18.-21.11.2008 r pracownicy firmy CTM odwiedzą międzynarodowe targi PISCINE 2008, które odbędą się na terenie EUROEXPO w Lyon.

Podczas tegorocznych targów zostanie zaprezentowany światowy przegląd najnowszych trendów w zakresie basenów prywatnych, publicznych, wellness, fitness. Wśród 730 wystawców będą obecni zagraniczni partnerzy handlowi współpracujący z naszą firmą. Na szerszą relację zapraszamy po zakończeniu targów.

czytaj więcej »

» data publikacji: 28 Listopad 2009

Nowa seria mozaiki EZARRI

Nowa seria mozaiki EZARRI

Zapraszamy do zapoznania się z nową gamą kolorów z serii iris produkowanej przez firmę EZARRI. Nowe kolory zostaną po raz pierwszy zaprezentowane na stoisku EZARRI podczas zbliżających się targów w Lyonie (18 - 21 listopad). Podczas tegorocznej edycji targów gośćmi stoiska firmy EZARRI będą również przedstawiciele firmy CTM. Zapraszamy do odwiedzenia targów.

czytaj więcej »

» data publikacji: 27 Listopad 2009

< 1 2 3 4 5 6 7 >
Aktualności

UWAGA - Ważna informacja

Szanowni Państwo,... »

data publikacji: 14 Sierpień 2019

generalny dystrybutor
 
© CTM Sp. z o. o. 2010. Wszelkie prawa zastrzeżone.
wykonanie: cmsoft panoramy