dystrybutor
logowanierejestracja

Dostawcy

Ezarri

Ezarri światowy lider wprodukcji i dystrybucji mozaikii szklanej eksportowanej do ponad 60 krajów.

Od 2003 rokuposiada ISO 9001:2000.Oferowane produkty posiadają atest, poddawane są całkowitej kontroli jakości przewyższającej europejskie normy.

Pentair Water

Pentair Water Europe wiodący globalny dostawca pomp, fltrów basenowych.

Zarówno produkty firmy Pentair , jak i ich rozwiązania pomagają ulepszyć działanie i bezpieczeństwo użytkowników.

Arch Chemicals

Arch Chemicals, producent, nie tylko środków chemicznych przeznaczonych do profesjonalnej dezynfekcji wody w basenach i wannach Spa, ale również dostawca nowatorskich systemów dozowania -Easiflo.

Flexinox

Flexinox firma specjalizująca się w produkcji wyrobów ze stali nierdzewnej wysokiej jakości w/g norm AISI-304, AISI-316. Należą do nich elementy wyposażenia basenów: drabinki, wodospady, lampy ze stali nierdzewnej, prysznice, rolki zwijające do przykryć.

Fiberpool

Fiberpool dostawca elementów niecki basenowej wykonanych z ABS oraz wysokiej jakości filtrów przeznaczonych do basenów publicznych i prywatnych wykonanych z poliestru wzmacnianego włóknem szklanym.

Zodiac

Zodiac jeden z największych producentów w Europie odkurzaczy przeznaczonych do basenów prywatnych oraz publicznych.

CapTura Polska

System filtracyjny Captura jest nową generacją systemów filtracjnych do uzdatniania wody w basenach, kąpieliskach i pływalniach, spełniającym wymogi norm DIN 19643 i DIN 19605. Stanowi on optymalizacje dotychczas stosowanych ciśnieniowych zamkniętych filtrów pospiesznych i jest kolejnym etapem ich rozwoju.

PSH Pools

Firma PSH Pools skupia się na produkcji i dystrybucji wyposażenia basenów kąpielowych. Przewodzi na rynku pomp basenowych dla basenów prywatnych i publicznych, dzięki swojemu zaangażowaniu w badania i rozwój.

LifeTech

Profesjonalna firma  w zakresie  uzdatniania , dezynfekcji wody i  powietrza za pomocą elektrolizy oraz lamp UV.

Aktualności

REKLAMA

REKLAMA - EZARRI Reklama... »

data publikacji: 16 Listopad 2017

generalny dystrybutor
 
© CTM Sp. z o. o. 2010. Wszelkie prawa zastrzeżone.
wykonanie: cmsoft panoramy