dystrybutor
logowanierejestracja

Firma

CTM sp. z o.o. istnieje na rynku polskim od 2004 r. Podstawą działalności jest sprzedaż hurtowa szerokiej gamy asortymentu basenowego. Nawiązując kontakty z zachodnioeuropejskimi firmami dokonano dokładnej analizy nie tylko pod kątem specyfiki polskiego rynku, ale także jakości oferowanych produktów, dbałości o klienta i przystępności cen.

Do swojej oferty wybraliśmy doświadczonych producentów: ARCH CHEMICALS, PENTAIR WATER, EZARRI, FLEXINOX, WELLDANA, CAPTURA, HAYWARD

Działalność firmy oparta jest na sieci przedstawicielstw, dzięki czemu dostępność asortymentu basenowego jest prostsza i wygodniejsza na terenie całego kraju.

Oferowane przez nas produkty są najwyższej jakości i gwarantują klientowi nie tylko komfort użytkowania, ale i bezpieczeństwo. Nasz zespół pracowników zapewni Państwu profesjonalną obsługę, pomoc oraz doradztwo w zakresie chemii, techniki i mozaiki basenowej.

Nasza oferta skierowana jest wyłącznie do odbiorców hurtowych, którzy zarejestrują się na naszej stronie wypełniając odpowiedni formularz „Rejestracji”.

Mając na względzie wygodę Klienta nasza firma stworzyła mechanizm, dzięki któremu każdy z naszych klientów po uprzednim zarejestrowaniu uzyskuje:

  • pełny dostęp do oferty handlowej
  • pobrania szczegółowych plików

Z ogromną przyjemnością zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą. W przypadku klientów detalicznych prosimy o kontakt z naszymi przedstawicielami regionalnymi.

Aktualności

UWAGA - Ważna informacja

Szanowni Państwo,... »

data publikacji: 14 Sierpień 2019

generalny dystrybutor
 
© CTM Sp. z o. o. 2010. Wszelkie prawa zastrzeżone.
wykonanie: cmsoft panoramy