dystrybutor
logowanierejestracja

Regulamin

Właścicielem witryny znajdującej się pod adresem internetowym www.ctm.net.pl jest firma CTM Sp. z o.o.
43-190 Mikołów
ul. Dziendziela 24
tel: +48 032/ 202 70 18
e-mail: office@ctm.net.pl

 1. Rejestracja w witrynie www.ctm.net.pl ma charakter wyłącznie marketingowy. Wykonując proces rejestracji podmiot gospodarczy udostępnia swoje dane osobowe właścicielowi witryny internetowej i wyraża zgodę na ich tymczasowe zarządzanie oraz użytek w celu uzyskania informacji handlowej będącej wstępem do możliwości zawarcia umowy sprzedaży bezpośredniej za pośrednictwem przedstawiciela handlowego firmy CTM Sp.z o.o. Rejestracja umożliwia również dostęp do Panelu klienta który daje możliwość edycji danych osobowych oraz zawiera historię zamówienia które zostało dokonane u przedstawiciela handlowego. Dane w historii zamówień będą widoczne dopiero po uprzednim wprowadzeniu ich przez pracownika działu obsługi klienta w/w firmy.

 2. Dane osobowe zgromadzone w bazie firmy w procesie Rejestracji, za zgodą rejestrującego się, są przechowywane na serwerze Usługodawcy hostingowego w/w firmy i są chronione zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. "O ochronie danych osobowych" (Dz.U. Nr 133 poz. 883) oraz późniejszymi zmianami zawartymi w Ustawie Dz. U. 2014 r. poz. 1182). Wszelkie zgromadzone dane są przetwarzane i wykorzystywane tylko w celach marketingowych oraz do realizacji popozycji handlowych pomiędzy właścicielem Firmy, a właścicielem danych osobowych. Dane te nie będą udostępniane i rozpowszechniane osobom trzecim, ani żadnym podmiotom gospodarczym bez zgody ich właściciela. W każdej chwili właściciel danych ma prawo do wglądu i zmiany poprzez Panel Klineta oraz do ich usunięcia wystosowując prośbę do tymczasowego zarządcy danych, czyli firmy CTM Sp. zo.o.

 3. Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty handlowej w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego. Właściciel witryny nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia. Wszelkie ceny zawarte w opisach artykułów są wyłącznie informacją poglądową, tzw. ceną sugerowaną przez producenta, a pełne dane dotyczące oferty handlowej uzyskiwane są tylko i wyłącznie po osobistym kontakcie z przedstawicielem handlowym w/w firmy i po uzgodnieniu obustronnym warunków zakupu.
   

 4. Wszystkie materiały opisowe oraz zdjęcia zamieszczone na witrynie podlegają ochronie wynikającej z praw autorskich. Znaki firmowe producentów są prezentowane wyłącznie w celach informacyjnych i poglądowych. Autorzy serwisu dołożyli starań, aby prezentowane informacje były prawdziwe i aktualne, jednak nie mogą tego zagwarantować. Dlatego błędne informacje na stronie internetowej nie mogą być podstawą do roszczeń. Oferta publikowana na stronie nie jest ofertą w rozumieniu prawa.
   

 5. Firma CTM Sp. z o.o. nie prowadzi sprzedaży internetowej za pomocą witryny internetowej znajdującej się pod adresem www.ctm.net.pl.
   

 6. W sprawach nie uregulowanych niniejszym Regulaminem zastosowanie znajdują przepisy Kodeksu Cywilnego, ustawy z dnia 2 marca 2000 roku „O Ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny”.

Pliki:

Ustawa - O „Ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny”.pdf

Ustawa -o-ochronie-danych-osobowych-Dz-U-2014,-poz-1182.pdf

 

 

Aktualności

REKLMA EZARRI

REKLAMA - EZARRI Reklama pojawiła... »

data publikacji: 26 Marzec 2018

generalny dystrybutor
 
© CTM Sp. z o. o. 2010. Wszelkie prawa zastrzeżone.
wykonanie: cmsoft panoramy