artykuły branżowe

#ezarri, mozaika basenowa
1 czerwca 2023

Ezarri w hotelu w Arcachon, Francja!

Marka ezarri wyłożyła mozaikę basenową we wspaniałym francuskim hotelu butikowym. Zdolność ezarri do dostosowania się do dowolnej specyfikacji projektu lub projektu naprawdę ponownie się wyróżnia. W końcu zostawili swój ślad w basenach w willach i hotelach tak daleko, jak na plażach Dubaju, na Karaibach czy we francuskiej zatoce Arcachon.

Panuje tutaj rodzinna atmosfera w czarującym Hôtel Ville d´Hiver Arcachon. Otwarty w 2009 roku hotel jest ulubionym miejscem osób szukających komfortu i przytulności domu. Położony w Arcachon, w regionie Nowa Akwitania, ten nadmorski kurort w południowo-zachodniej Francji słynie z ostryg. Co ciekawe, nazwy czterech dzielnic regionu pochodzą od pór roku: zimy, wiosny, lata i jesieni.

W XIX wieku budynek był magazynem wody obsługującym całe Arcachon, a później został przekształcony w ten piękny hotel. Goście wkraczają do hotelu pełnego historii, zbudowanego w Ville d´Hiver, czyli zimowej dzielnicy, w której mieszkają pisarze, malarze i artyści.Kafelkowy basen w dawnym zbiorniku wodnym
Wyłożony kafelkami basen znajduje się w XIX-wiecznym zbiorniku na wodę, znajdującym się pod ziemią, na odkrytym dziedzińcu, całkowicie osłoniętym od gapiów, hałasu i wiatru.

Goście mogą zrelaksować się wokół basenu w tradycyjnych „strandkorbach”, wiklinowych fotelach z kapturem, powszechnie spotykanych w nadmorskich kurortach północnej Europy.

W tym zacisznym basenie Ezarri użył płytek Ebano z kolekcji Iridescent. Ebano to opalizująca czarna mozaika, szczególnie odpowiednia do basenów, wnętrz, spa i saun, która zapewnia poczucie relaksu i dobrego samopoczucia. Uczta dla zmysłów.

Opalizujący czarny odcień nadaje odświeżający głęboki kolor, który idealnie pasuje do oryginalnego projektu zbiornika na wodę.Zobacz:ezarri Ebano

Czy sam chlor wystarczy do basenu?

czytaj dalej

Chlor do basenu jaki wybrać? Rodzaje chloru do basenu

czytaj dalej

Jak często stosować chemię basenową?

czytaj dalej

Jak utrzymać krystalicznie czystą wodę w basenie?

czytaj dalej