Artykuły branżowe

Ezarri w hotelu w Arcachon, Francja!

Marka ezarri wyłożyła mozaikę basenową we wspaniałym francuskim hotelu butikowym. Zdolność ezarri do dostosowania się do dowolnej specyfikacji projektu lub projektu naprawdę ponownie się wyróżnia. W końcu zostawili swój ślad w basenach w willach i hotelach tak daleko, jak na plażach Dubaju, na Karaibach czy we francuskiej zatoce Arcachon.

Panuje tutaj rodzinna atmosfera w czarującym Hôtel Ville d´Hiver Arcachon. Otwarty w 2009 roku hotel jest ulubionym miejscem osób szukających komfortu i przytulności domu. Położony w Arcachon, w regionie Nowa Akwitania, ten nadmorski kurort w południowo-zachodniej Francji słynie z ostryg. Co ciekawe, nazwy czterech dzielnic regionu pochodzą od pór roku: zimy, wiosny, lata i jesieni.

W XIX wieku budynek był magazynem wody obsługującym całe Arcachon, a później został przekształcony w ten piękny hotel. Goście wkraczają do hotelu pełnego historii, zbudowanego w Ville d´Hiver, czyli zimowej dzielnicy, w której mieszkają pisarze, malarze i artyści.Kafelkowy basen w dawnym zbiorniku wodnym
Wyłożony kafelkami basen znajduje się w XIX-wiecznym zbiorniku na wodę, znajdującym się pod ziemią, na odkrytym dziedzińcu, całkowicie osłoniętym od gapiów, hałasu i wiatru.

Goście mogą zrelaksować się wokół basenu w tradycyjnych „strandkorbach”, wiklinowych fotelach z kapturem, powszechnie spotykanych w nadmorskich kurortach północnej Europy.

W tym zacisznym basenie Ezarri użył płytek Ebano z kolekcji Iridescent. Ebano to opalizująca czarna mozaika, szczególnie odpowiednia do basenów, wnętrz, spa i saun, która zapewnia poczucie relaksu i dobrego samopoczucia. Uczta dla zmysłów.

Opalizujący czarny odcień nadaje odświeżający głęboki kolor, który idealnie pasuje do oryginalnego projektu zbiornika na wodę.

Zobacz również

Spektakularny turkusowy basen z mozaiki dla willi w lesie

Czytaj więcej

Baseny ze szklaną mozaiką w White Beach Club w Dubaju

Czytaj więcej

Ile podchlorynu do basenu? Bezpieczne dawkowanie podchlorynu wapnia

Czytaj więcej

Za dużo chloru w basenie – jakie skutki?

Czytaj więcej