The Lodge Hotel: Kultura wina porto z Ezarri

Mozaiki basenowe Ezarri stanowią połączenie między wodą a winem w tym luksusowym hotelu w Porto, poświęconym kulturze wina. The Lodge Hotel, inspirowany kulturą wina i winnicami, wyróżnia się wyjątkowym projektem, stworzonym przez uznaną portugalską projektantkę Nini Andrade Silvy oraz pracownię architektoniczną ARQ2525 Arquitectos.

zobacz

Płyty Ceramica dostępne od ręki

Oferujemy szeroki wybór płyt Ceramica zapewniając szybką dostawę! Płyty tarasowe Ceramica charakteryzują się wyjątkową trwałością i oszałamiającym wyglądem, co sprawia, że są doskonałym wyborem dla tych, którzy pragną połączenia funkcjonalności ze stylem.

zobacz

HTH Easiflo10

hth® easiflo® 10 FIRST to idealne rozwiązanie dla małych systemów instalacji w pomieszczeniach technicznych basenów, zastępując tradycyjne, ręczne metody dozowania.

zobacz

Nowy konfigurator mozaiki

Nowy konfigurator od Ezarri pozwala Ci projektować własne kombinacje mozaik basenowych i zobaczyć, jak będzie wyglądał Twój projekt.

zobacz

Ezarri w hotelu w Arcachon, Francja!

Mozaika Ezarri została wykorzystana w basenie w eleganckim hotelu we Francji. Kolejny raz Ezarri wyróżnia się zdolnością do adaptacji dowolnego projektu czy designu zaznaczając swoją obecność w basenach w luksusowych willach i hotelach na tak odległych i różnorodnych lokalizacjach, jak plaże Dubaju, Karaiby, czy Zatoka Arcachon we Francji.

zobacz

Ceramika wielkoformatowa

Naszą nową serię CERAMICA już przyjęliście z otwartymi ramionami! Ale czy wiesz, że oferujemy również wyjątkowy wybór EKSKLUZYWNYCH ROZMIARÓW – wyjątkowe duże formaty w dwóch kamiennych wzorach zwieńczeń basenów i ośmiu zachwycających kolorach? Kliknij, aby dowiedzieć się o wyjątkowych rozmiarach.

zobacz

Seria Ceramica od ScandiRoc

Nowe wzory MARANELLO i FIRENZE są na liście NAJBARDZIEJ POŻĄDANYCH w 2023 roku! Dzięki 8 nowym kolorom, nowym wzorom i dopasowanym płytom masz nieskończone możliwości stworzenia czegoś wyjątkowego w każdym otoczeniu.

zobacz

NAPOLI – Czarny kamień powraca!

Pożądana czerń Mountain jest ponownie standardowym produktem ofertowym.

zobacz

Nowy katalog kamieni brzegowych Scandi-Roc

Wyjątkowe serie kamieni brzegowych i płyt przeznaczonych dla basenów. Różnorodne wzory i szeroka gama kolorów daje możliwości stworzenia wokół basenu unikalnej, ekskluzywnej i nowoczesnej przestrzeni.

zobacz

NOWY KATALOG EZARRI LARGE PROJECTS JUŻ DOSTĘPNY!

Zapraszamy do zapoznania się z nowym katalogiem Ezarri, który prezentuje projekty hotelowe z całego świata. Ten spektakularny katalog zawiera również projekty dotyczące kondominiów, obiektów wellness, fasad, a nawet fontann.

zobacz

NOWY KATALOG EZARRI JUŻ DOSTĘPNY!

Zapraszamy do zapoznania się z nowym katalogiem produktowym, który stanowi doskonałą wizytówkę całej gamy produktów i kolekcji Ezarri.

zobacz

AQUARELLE: SUGESTYWNE POŁĄCZENIE NATURY Z WODĄ!

Kolekcja miękkich, antypoślizgowych faktur, kojących kształtów i szerokiej gamy matowych odcieni, które przybliżają nas i nasze przestrzenie do natury.

zobacz

NOWY KATALOG PRODUKTOWY JUŻ DOSTĘPNY!

Zapraszamy do zapoznania się z nowym katalogiem produktowym CTM, który stanowi pełną ofertę na rok 2021.

zobacz

ŚWIEĆ JASNO JAK DIAMENT!

Kamienie brzegowe Natura Diamond Grey są już dostępne!

zobacz

NOWA KOLEKCJA GEMMA
OD EZARRI!

NOWA KOLEKCJA GEMMA OD EZARRI
W tej kolekcji mozaika Ezarri lśni własnym światłem.

zobacz

PROJEKT EZARRI
- FONTANNY W BUKARESZCIE

Firma Ezarri uczestniczyła w renowacji największego systemu fontann na świecie, zlokalizowanego w centrum Bukaresztu.

zobacz

KOLEKCJA ZEN 50
NOWY PRODUKT EZARRI

KOLEKCJA ZEN 50 NOWY PRODUKT EZARRI!
Ta sama jakość i piękno, ale większe…!

zobacz

KSZTAŁTKI NAROŻNIKOWE
COVE I CORNER!

KSZTAŁTKI NAROŻNIKOWE COVE I CORNER!
Specjalne elementy do wykończenia krawędzi i stopni!

zobacz