Standardowa mozaika drukowana


Jaka mozaika do basenu?

Sposobem na estetyczne i ciekawe wykończenie niecki jest mozaika do basenu szklana. Jej kolorystykę, wzornictwo możesz swobodnie dobrać do stylu, w jakim chcesz zaaranżować całość. Dużą popularnością w naszym sklepie cieszy się:

Oprócz tego dostępna jest mozaika basenowa z nadrukiem. Czym się wyróżnia? To mozaika, na której obraz drukowany jest cyfrowo. Daje to wiele możliwości. Jakich? Sprawdź sam/-a.

Mozaika basenowa z nadrukiem – zalety

Dekoracyjna mozaika basenowa to sposób na to, aby w pełni spersonalizować wykończenie, dno niecki. Możesz wybrać dowolny obraz, pasujący do wystroju całości, jak najlepiej oddający klimat, jaki chcesz otrzymać. Rysunek jest realistyczny, szczegółowy – to odróżnia go klasycznej mozaiki dekoracyjnej. Co więcej, możliwe jest uzyskanie efektu 3D. W basenie wypełnionym wodą wygląda to spektakularnie.
Pełna indywidualizacja projektu sprawia, że mozaika basenowa z nadrukiem jest jednym z najlepszych wyborów na materiał elewacyjny. Zobacz, jakie obrazy drukowane cyfrowo posiadamy w ofercie oraz skontaktuj się z nami, jeśli będziesz mieć jakiekolwiek dodatkowe pytania.

Mozaika do basenu dekoracyjna – co jest ważne podczas wyboru?

Jeśli decydujesz się na to rozwiązanie, to pewnie w największym stopniu będzie Cię interesować rodzaj grafiki. I choć względy estetyczne są bardzo ważne, chcielibyśmy zwrócić Ci uwagę na kilka dodatkowych aspektów.

To, co rekomendujemy właścicielom tego typu obiektów, to mozaika do basenu szklana. Wykonana jest ze szkła hartowanego, dzięki czemu cechuje się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne, zarysowania. Może być stosowana w przypadku powierzchni narażonych na niskie lub wysokie temperatury (nie musisz martwić się o to, że zimą dno basenu będzie pękać). Jest wodoodporna, nieprzepuszczalna, a co za tym idzie, nienasiąkliwa. Może być wykorzystywana w przypadku obiektów narażonych na długotrwały kontakt z wodą. Mowa tu nie tylko o basenach, ale też o łaźniach parowych, łazienkach, pomieszczeniach z jacuzzi (mozaika do basenu dekoracyjna często stosowana jest jako estetyczny i atrakcyjny element wykończenia). Co istotne, mozaika basenowa musi być też antypoślizgowa.

Boisz się, że drukowany obraz cyfrowy będzie z czasem niszczeć, zanikać? Nie martw się. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii rysunek jest trwały, nie blednie. Problemem nie jest również stosowanie agresywnej chemii do basenu, nie uszkodzi ona dna niecki. Obraz będzie wyraźny, ostry, a kolory nie wypłowieją.

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości lub nie wiesz, jaką mozaikę basenu wybrać, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta lub odwiedź sklep stacjonarny w Mikołowie. Nasi pracownicy pomogą Ci dobrać najlepsze rozwiązanie dla Twojego obiektu, a także podpowiedzą, jak przygotować podkład i spoinę.