Artykuły branżowe

Kolekcja Gold

„Słońce stało się metalem, światło stało się materią, intelekt stał się mozaiką”. – Złoto jest wartością pomysłu. Metal materialny, który mierzymy wartością niematerialną.


Złote marzenia

Mozaika wykonana z czystego 24-karatowego złota.
Awangardowy design, który pozwala czystemu i szlachetnemu elementowi, jakim jest złoto, przybrać formę i funkcję, nadając światło i wartość wyjątkowym przestrzeniom godnym podziwu.
Smak i wyróżnienie. Refleksja i równowaga. Tradycja i nowoczesność łączą się, aby ozdobić miejsca marzeń elegancją i znaczeniem, wykonanym ze złota.

Złota kolekcja

Mozaiki z 24-karatowego złota
Format 25 mm
Panele JointPoint®
Złote lustrzane wykończenie12 wzorów mozaiki o średnicy 25 mm wykonanych z odlewanego 24-karatowego złota, zwinięte w arkusze i owinięte w ochronną warstwę szkła.

Złote mozaiki, które możesz wykorzystać do tworzenia specjalnych aranżacji, personalizując każdy projekt i czyniąc go bardziej wyjątkowym niż kiedykolwiek.

Złote wykończenie dla najbardziej ekskluzywnych basenów, łazienek, stref relaksu i luksusowych sklepów.


Spersonalizuj swoją złotą mozaikę

Spersonalizuj i zamień swoją przestrzeń w złoto. Skąp całe miejsca lub dodaj kontrastowe światło za pomocą wzorów łączących różne wykończenia; zamieniając ekskluzywne złote mozaiki we własne logo lub obraz.

Złota kolekcja oferuje możliwość łączenia różnych tekstur i wykończeń, aby podnieść poziom Twojego projektu i uczynić go wyjątkowym i osobistym.


Spektakularny turkusowy basen z mozaiki dla willi w lesie

Czytaj więcej

Baseny ze szklaną mozaiką w White Beach Club w Dubaju

Czytaj więcej

Ile podchlorynu do basenu? Bezpieczne dawkowanie podchlorynu wapnia

Czytaj więcej

Za dużo chloru w basenie – jakie skutki?

Czytaj więcej