Artykuły branżowe

The Lodge Hotel: Kultura wina porto z Ezarri

Wyobraź sobie elegancję oazy luksusu w Dubaju, gdzie nasze szklane mozaiki, nawiązujące do wzoru Jade 25, odcisnęły swoje piętno w hotelu White Beach Club, położonym na ikonicznym półwyspie w kształcie palmy, The Palm. Ten ekskluzywny klub na nowo definiuje doświadczenie basenu.

Nini Andrade była w stanie organicznie połączyć duszę Doliny Douro w kolejnych scenicznych otoczeniach, budząc zmysły w aurze ponadczasowości. The Lodge zdołał unikalnie oddać hołd bogatemu dziedzictwu kulturowemu regionu Douro.

The Lodge Hotel znajduje się w Vila Nova de Gaia, sercu regionu uprawy winorośli w Porto, terenie usianym winnicami oferującymi zwiedzanie i degustacje. Jest również znany ze swoich piaszczystych plaż, takich jak Praia da Madalena, i malowniczej okolicy Cais de Gaia nad rzeką, gdzie znajdują się kawiarnie na zewnątrz i zachwycające widoki na rzekę Douro.

Mozaikowe płytki do basenów o gładkich satynowych teksturach

The Lodge Hotel postawił na mozaikowe płytki, aby stworzyć wspaniały zewnętrzny basen z widokiem na most Puente Dom Luis I i Sierra del Pilar. Strefa basenowa hotelu jest wykwintnie urządzona, emanuje współczesną miejską atmosferą, a jednocześnie oferuje dostęp do jedzenia i napojów. Pokoje z tarasami umożliwiają bezpośredni dostęp do wspólnego basenu, zapewniając komfort i wygodę.

Dla tego basenu ezarri użył mozaikowych płytek Custom Printed Mosaic z dużym winogronem i referencję Sagittarius z kolekcji Space – to szklana mozaika basenowa o delikatnym, satynowym połysku, szczególnie odpowiednia do basenów, wnętrz, spa, saun i stref relaksu. Wynik emanuje energią dzięki pięknym, intensywnie niebieskim odcieniom.

Zobacz również

Baseny ze szklaną mozaiką w White Beach Club w Dubaju

Czytaj więcej

Ile podchlorynu do basenu? Bezpieczne dawkowanie podchlorynu wapnia

Czytaj więcej

Za dużo chloru w basenie – jakie skutki?

Czytaj więcej

Kolekcja Gold

Czytaj więcej