artykuły branżowe

#
4 sierpnia 2023

The Lodge Hotel: Kultura wina porto z Ezarri

#ezarri, mozaika basenowa, The Lodge Hotel
26 lipca 2023

The Lodge Hotel: Kultura wina porto z Ezarri

Płytki basenowe ezarri stanowią połączenie między wodą a winem w tym luksusowym hotelu w Porto, poświęconym kulturze wina. The Lodge Hotel, inspirowany kulturą wina i winnicami, wyróżnia się wyjątkowym projektem renomowanego portugalskiego projektanta, Nini Andrade Silvy, oraz pracowni architektonicznej ARQ2525 Arquitectos.

Nini Andrade była w stanie organicznie połączyć duszę Doliny Douro w kolejnych scenicznych otoczeniach, budząc zmysły w aurze ponadczasowości. The Lodge zdołał unikalnie oddać hołd bogatemu dziedzictwu kulturowemu regionu Douro.

The Lodge Hotel znajduje się w Vila Nova de Gaia, sercu regionu uprawy winorośli w Porto, terenie usianym winnicami oferującymi zwiedzanie i degustacje. Jest również znany ze swoich piaszczystych plaż, takich jak Praia da Madalena, i malowniczej okolicy Cais de Gaia nad rzeką, gdzie znajdują się kawiarnie na zewnątrz i zachwycające widoki na rzekę Douro.

Mozaikowe płytki do basenów o gładkich satynowych teksturach

The Lodge Hotel postawił na mozaikowe płytki, aby stworzyć wspaniały zewnętrzny basen z widokiem na most Puente Dom Luis I i Sierra del Pilar. Strefa basenowa hotelu jest wykwintnie urządzona, emanuje współczesną miejską atmosferą, a jednocześnie oferuje dostęp do jedzenia i napojów. Pokoje z tarasami umożliwiają bezpośredni dostęp do wspólnego basenu, zapewniając komfort i wygodę.

Dla tego basenu ezarri użył mozaikowych płytek Custom Printed Mosaic z dużym winogronem i referencję Sagittarius z kolekcji Space – to szklana mozaika basenowa o delikatnym, satynowym połysku, szczególnie odpowiednia do basenów, wnętrz, spa, saun i stref relaksu. Wynik emanuje energią dzięki pięknym, intensywnie niebieskim odcieniom.Zobacz:ezarri Sagittarius

Czy sam chlor wystarczy do basenu?

czytaj dalej

Chlor do basenu jaki wybrać? Rodzaje chloru do basenu

czytaj dalej

Jak często stosować chemię basenową?

czytaj dalej

Jak utrzymać krystalicznie czystą wodę w basenie?

czytaj dalej