HTH to szeroka gama produktów przeznaczona do pielęgnacji wody (w szczególności na bazie podchlorynu wapnia, izocyjanuranów) na każdym etapie: regulacji pH, ciągłej i szokowej dezynfekcji, przeciwdziałaniu glonom, flokulacji, jak i utrzymaniu czystości basenu. Firma hth® opracowała również linię produktów specjalnie dostosowanych do wanien SPA poszerzoną o środki do aromaterapii.

Co warto wiedzieć o firmie HTH?

Bez wątpienia można stwierdzić, że HTH to jeden z przodujących oraz długo działających na rynku producentów chemii basenowej. Firma została założona prawie 100 lat temu – w 1928 roku. Swoją siedzibę ma w Amboise, w Dolinie Loary, na północnym zachodzie Francji, jednak swoje wyroby dostarcza aż do ponad 75 krajów w Europie i Afryce. W jej ofercie znaleźć można szeroki wybór chemii basenowej, która doskonale sprawdza się basenów oraz SPA. Misją i wizją tego globalnego dostawcy jest wykorzystania nauki i rozwoju technologii w celu poprawy jakości życia.

Firma w swoich działaniach kieruje się kilkoma kluczowymi aspektami, które pozwalają jej na produkcję wysokiej jakości bezpiecznych rozwiązań. Zalicza się do nich:

  • zgodność z lokalnymi i europejskimi przepisami;
  • ochrona energii oraz zasobów podczas działań produkcyjnych;
  • ciągłe doskonalenie oraz rozwój;
  • transparentna komunikacja

    .

Profesjonalna chemia basenowa marki HTH — oferta

Będąc globalnym dostawcą profesjonalnej chemii basenowej, bardzo ważne jest posiadanie szerokiej oferty sprzedawanych produktów. W HTH znaleźć można wszystko, co konieczne jest do dbania o wodę w basenie czy mniejszej niecce.

Produkty do dezynfekcji HTH

Dezynfekcja wody w basenie to bardzo ważny proces, który pozwala na bezpieczne korzystanie z niecki. Ponadto, gdy jest regularnie i prawidłowo przeprowadzany woda przez długi czas jest krystalicznie czysta. Wynika to z faktu wyeliminowanie wszelkich mikroorganizmów. Chemia do dezynfekcji wody marki HTH doskonale sprawdza się zarówno do basenów publicznych, pływackich, jak i tych prywatnych — w domu czy ogrodzie. Aby móc najlepiej dopasować je do potrzeb, w ofercie znaleźć można szereg produktów w formie płynu, tabletek oraz granulatu.

Środki do czyszczenia basenu HTH

Aby móc cieszyć się krystalicznie czystą wodą koniecznie jest nie tylko ogólne przeprowadzania jej dezynfekcji, ale także regularne mycie basenu. Co ważne produkty do czyszczenia niecki od HTH można z powodzeniem stosować nie tylko, gdy basen jest pusty, ale także w czasie trwania sezonu. Warto jest zaopatrzyć się w płyn czyszczący linię wody, płyn sanityzujący do basenu oraz do mycia filtru dla zachowania pełni higieny w basenie.

Produkty do utrzymania odpowiedniego pH wody HTH

Warto wiedzieć, że pH wody w basenie, zarówno prywatnym, jak i publicznym, powinno wynosić od 7,0 do 7,4. Jest to wartość bezpieczna dla zdrowia oraz pozwalająca na efektywne działanie wszelkiego rodzaju stosowanej chemii basenowej. Można sprawdzić je za pomocą produktów do badania wody. Co, gdy podczas testów okaże się, że jest ono za niskie lub za wysokie? Z pomocą przychodzą produkty do uzyskania optymalnego pH od HTH. Za ich pomocą można zarówno podwyższyć, jak i obniżyć pH wody w basenie.

Preparaty glonobójcze i flokulanty HTH

Mętna, zazieleniona woda oraz śliski nalot na ściankach i dnie zbiornika sprawiają, że korzystanie z basenu jest nie tylko nieprzyjemne, ale także niebezpieczne dla zdrowia. Aby uniknąć rozwoju glonów, należy korzystać w prawidłowy sposób z wysokiej jakości chemii basenowej. Warto jednak wiedzieć, że gdy dojdzie do ich pojawienia się, nie ma konieczności wymieniania wody — wystarczy zaaplikować odpowiedni środek, antyglon (czyli preparaty glonobójcze), który pozwoli na przywrócenie czystości w basenie. Klasyczne środki do dezynfekcji oraz czyszczenia w tym przypadku to za mało!

W kwestii dbania o stan niecki warto także zaopatrzyć się we flokulant. Jest to środek, który powoduje zlepianie się niewielkich zabrudzeń, które nie zostają odseparowane przez filtr. W takiej formie dużo łatwiej jest je usunąć.

Produkt do badania wody HTH

Jak wspomniano wcześniej, dbanie o właściwe pH wody jest kluczowe, by zachować czystość w basenie. Jak je sprawdzić? Dobrze jest wykorzystać do tego specjalistyczny tester do badania wody w basenie. Może mieć on formę pasków lub tabletek, które zanurza się w wodzie; pod jej wpływem zmieniają kolor, a otrzymaną barwę należy porównać ze skalą producenta. Osoby, którym zależy na nieco bardziej złożonym badaniu wody, powinny zdecydować się na fotometr basenowy. Ten elektroniczny miernik nie tylko pokaże poziom pH, ale także zawartość chloru w wodzie, jej alkaliczność oraz twardość.

Rozwiązania do SPA HTH

HTH to jeden z niewielu producentów, którzy w swojej ofercie posiadają profesjonalną chemię basenową do SPA. Doskonale sprawdza się ona do wanien jacuzzi — zarówno na basenach, w hotelach, jak i do domowych urządzeń. Znaleźć można tu szeroką gamę produktów, które pozwalają na kompleksowe zadbanie o nieckę oraz wodę w niej dla bezpieczeństwa i komfortowego relaksu.

produkty HTH

Dezynfekcja

wszystkie produkty

Dezynfekcja

wszystkie produkty

Czyszczące

Środki do czyszczenia basenu są konieczne, aby i basen, jego dno oraz wodę w basenie utrzymywać w czystości. W sklepie…

wszystkie produkty

Czyszczące

Środki do czyszczenia basenu są konieczne, aby i basen, jego dno oraz wodę w basenie utrzymywać w czystości. W sklepie…

wszystkie produkty

Regulacja pH

pH wody w basenie należy utrzymywać na stałym poziomie. W sklepie z wyposażeniem do basenów, techniką basenów znajdziesz szybko rozpuszczalne…

wszystkie produkty

Regulacja pH

pH wody w basenie należy utrzymywać na stałym poziomie. W sklepie z wyposażeniem do basenów, techniką basenów znajdziesz szybko rozpuszczalne…

wszystkie produkty

Glonobójcze i Flokulanty

wszystkie produkty

Glonobójcze i Flokulanty

wszystkie produkty

Środki SPA

wszystkie produkty

Środki SPA

wszystkie produkty

Badanie wody

wszystkie produkty

Badanie wody

wszystkie produkty